fbpx

Sięgnij po wielkie pieniądze, które odmienią Twoje życie!

Przed Tobą światowej klasy wiedza o kryptowalutach.

Gwarantuję Ci, że mój nowy, aż 40-tygodniowy, inwestycyjny kurs online „TWÓJ 1 MILION” wywoła wielkie i pozytywne zmiany w Twoim finansowym życiu, dlatego każdej osobie zapewniam aż 30-dniową gwarancję satysfakcji lub cały zwrot pieniędzy.

kilka słów o kursie

CENA:  4997 ZŁ

NAJNOWSZA EDYCJA 40-TYGODNIOWEGO KURSU WYSTARTUJE JUŻ 1 LIPCA 2024

EDYCJA LIPIEC 2024 – ZAJĘTE MIEJSCA29/30

Aby dołączyć do kursu kliknij w przycisk ZAMAWIAM KURS i postępuj według dalszych wskazówek.

O MNIE

Oskar Jażdżyk – inwestor i entuzjasta kryptowalut. Absolwent wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Eastbourne School of English

Autor 2 książek:

  • „Sekrety 12 sposobów jak zarabiać na kryptowalutach”. Moja droga od zera do 700 000 zł w 3 lata.
  • „Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę”. Kapitał na start i rozwój przedsiębiorstwa.

Wszystko wskazuje na to, że w latach 2022-2025 będziemy mieli bardzo zbliżoną sytuację do lat 2014-2017.

Obecnie jesteśmy w ostatniej fazie akumulacji i już w okolicach początku 2024 roku nastąpi coś, co od zawsze przyciąga do tej branży miliony nowych osób – hossa! Skok cenowy, który widzimy od połowy października 2023 to dopiero nieśmiały początek w porównaniu do tego, co nas czeka w całym 2024. Warto odpowiednio przygotować się do tej nadchodzącej i najbardziej wyczekiwanej przez rynek ostatniej fazy cyklu.

Dodatkowo wielkimi krokami (nastąpi to w kwietniu 2024 roku) zbliża się kolejny halving na bitcoinie, który to ma niezwykle pozytywny wpływ na kurs BTC i altcoinów na rynku. Z pewnością w tym czasie warto być aktywnym i odpowiednio wykorzystać tę atrakcyjną sytuację na rynku.

Analitycy z UK, z którymi już od stycznia 2023 ściśle współpracuję są zdania, że tylko wydarzenie jakim będzie zatwierdzenie pierwszego ETF-u typu spot na bitcoina w USA dla BlackRock będzie w stanie wynieść BTC do ceny 71 000 $. Warto więc za wczasu zbudować odpowiedni portfel kryptowalutowy i mądrze wybrać altcoiny, których potencjał wzrostowy jest dużo większy niż sam bitcoin. Słowa te piszę pod koniec 2023 roku, bitcoin jest dziś na poziomie 42 000 $.

200%+ w skali roku inwestując najpierw w wiedzę, a dopiero potem w kryptowaluty czy 8% na lokacie bankowej? Sam zdecyduj

Powyżej uwieczniłem mój ponad 200% zysk za ostatni rok. Gdybym zechciał uzyskać taki wynik finansowy na lokacie bankowej, to nie starczyłoby mi życia, aby doczekać się takiej stopy zwrotu.

Inwestowanie bez wiedzy to jak bieganie z zamkniętymi oczami – to tylko kwestia czasu, kiedy doświadczysz upadku. Inwestowanie z wiedzą, mając świadomość danej branży, edukując się w tej tematyce to zupełnie inny poziom dojrzałości inwestycyjnej. Nie od dziś wiadomo, że inwestowanie najpierw w siebie, w swoją edukację to najlepsza z możliwych inwestycji.

Kryptowaluty od zawsze wynagradzają osoby cierpliwe. Stworzone przeze mnie portfolio kryptowalut pozwoliło mi w ciągu równiutkich 365 dni pomnożyć zainwestowany kapitał ponad 7-krotnie. Czy było to ryzykowne? Dla mnie nie, ponieważ wiedziałem co robię i skrupulatnie trzymałem się wcześniej ustalonej przeze mnie strategii. Z pewnością gdy tylko zapoznasz się z moją wiedzą i wszystkimi wskazówkami, także i Ty będziesz osiągał spektakularne sukcesy finansowe na tym polu.

Zostawię tu tylko cytat Pana, który dziś widnieje na banknocie 100$.

“Kiedy człowiek przełoży zawartość portfela do głowy, to nikt nie będzie mógł mu tego odebrać. Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski.” – Benjamin Franklin.

Kilkukrotne pomnożenie kapitału w 2 lata? W tej branży to realne.

Pomyśl przez chwilę jak bardzo poprawiłaby się Twoja sytuacja życiowa, gdybyś z zegarkiem w ręku równo rok od dziś pomnożył zainwestowany dziś kapitał 10-krotnie? A w jakim miejscu byś był, gdybyś dziś wolne pieniądze które myślisz przeznaczyć na inwestycje pomnożył również 26-krotnie w ciągu 2 lat od dnia dzisiejszego? Moim zdaniem warto dziś zainwestować w siebie, by jutro czerpać z tego tytułu finansowe profity. Decyzja jednak należy do Ciebie.

Możesz Zarabiać i Na Wzrostach i Na Spadkach Cen Kryptowalut

Szczególnie mocny nacisk na kursie będę kładł na metodę zarobku przy użyciu dźwigni finansowej. Aczkolwiek jest to bardzo ryzykowny sposób, dlatego do tego aspektu należy podchodzić z głową i know-how. Szczegółowo omówię ten temat na przykładzie 3 giełd: binance, bybit oraz bitmex. Powyżej załączam przykładowy zrzut ekranu z 1 pozycji, mój dzienny zarobek na poziomie 12 710 dolarów przy użyciu dźwigni 3x na giełdzie nr 1 na świecie, czyli binance.

Kolejne tak dobre momenty na start inwestowania w tej branży mogą pojawić się dosłownie za 4 lata od dziś

Prawda jest taka, że wielkimi krokami zbliżamy się do naprawdę wyjątkowo atrakcyjnych momentów jeśli chodzi o wchodzenie w tę branżę. Za 12 miesięcy podejrzewam, że już takich okazji zakupowych jakie są teraz, nie będzie. Powyżej załączę 1 wskaźnik danych on-chain, historycznie najbardziej wartościowy tj. MVRV Z-Score, który dobrze to obrazuje (pomarańczowy wykres). Zielone obszary to świetne momenty na kupno bitcoina (BTC), czerwone na sprzedaż, natomiast czarny wykres to oczywiście kurs bitcoina. Kolejny tak dobry moment na start inwestowania w tej branży może pojawić się dopiero za około 4 lata.

Za rok o tej porze będzie już znacznie ciężej wykręcić tak atrakcyjne zyski, jakie są dostępne na rynku obecnie tj. pod koniec 2023 roku.

 

Jak wygląda przebieg całego kursu?

1. Cały kurs online potrwa łącznie 40 tygodni. Kurs będzie składał się z 40 lekcji + pod koniec kursu każda osoba otrzyma ode mnie pewne, cenne bonusy.

 

2. Nowe lekcje będą odsłaniać się 1 raz w tygodniu, w czwartki o godz. 20:00. Będą to zawsze aktualne, 1-2 godzinne materiały video + audio, włącznie z dostępnymi napisami pod filmem. Każda lekcja będzie wyglądała tak, że ja będę nagrywał pulpit mojego ekranu i na bieżąco wszystko omawiał. Do niektórych lekcji będę dodatkowo wysyłał materiały pdf, zdjęcia, raporty i inne notatki. Najnowsza edycja kursu wystartuje już niebawem. Jeśli nowy kursant dołączy już w trakcie trwającej edycji z opcją pominięcia kolejki, to nagrane wcześniej lekcje otrzyma szybciej, w tempie 1 lekcja co 3 dni lub jeśli będzie sobie życzył to wszystkie zaległe lekcje otrzyma od razu.

 

3. Nie będzie potrzeby, aby zawsze być online już o godz. 20:00, gdyż lekcje będzie można przerabiać swoim własnym tempem, w dowolnym dniu, o dowolnej godzinie. Dostęp do kursu będzie dożywotni i zawsze będzie można wrócić do każdej lekcji i obejrzeć ją raz jeszcze.

 

4. Z doświadczenia już wiem, że gdyby lekcje odsłaniały się częściej niż raz w tygodniu, to po prostu tego materiału do przyswojenia byłoby za dużo. Najważniejsza będzie chronologia, a z każdą kolejną lekcją będziemy poruszać coraz to bardziej zaawansowane tematy i zależy mi, aby lekcje przerabiać po kolei nie pomijając żadnej z nich. Po niektórych lekcjach będzie konieczność wykonania drobnej „pracy domowej” jak np. rejestracja na wybranych giełdach kryptowalutowych czy zainstalowanie i poprawne skonfigurowanie portfela kryptowalutowego. Wszystko to po kolei wytłumaczę na video, a cała „praca domowa” nie powinna zająć więcej niż 1-2 godziny w całym tygodniu. Po obejrzeniu każdej lekcji wystarczy dosłownie 20 min wolnego czasu każdego dnia.

 

5. Na koniec każdej lekcji zawsze będę dodawał mój najbardziej aktualny komentarz na temat obecnej sytuacji na rynku kryptowalut, aby każdy kursant miał moje najbardziej świeże spojrzenie na cały rynek.

 

6. Jestem pewien, że pomimo poruszania zaawansowanych tematów (szczególnie z biegiem kolejnych lekcji) przyswojenie tej wysokospecjalistycznej i złożonej wiedzy będzie naprawdę łatwe, proste i przyjemne. Oczywiście, w miarę jakichkolwiek trudności czy pytań przypominam, że każdy kursant podczas trwania całego kursu będzie miał do dyspozycji ze mną 2 godzinną konsultację telefoniczną, a także nieograniczony kontakt mailowy podczas całej naszej 7-miesięcznej inwestycyjnej przygody, zatem jestem w 100% pewien, że finalnie wszystko będzie klarowne i zrozumiałe, a zdobytą wiedzę każdy kursant wykorzysta z zyskiem i wielkim sukcesem dla siebie.

 

7. Każdy kursant otrzyma możliwość kopiowania wszystkich moich ruchów inwestycyjnych i każda osoba na kursie otrzyma pełny wgląd do całego mojego najbardziej aktualnego portfolio kryptowalut, które polecam.

 

Szczegółowego spisu w której dokładnie lekcji, o czym dokładnie będę mówił nie chcę na ten czas przedstawiać, bo z czasem może to się zmienić. To w sporej części będzie zależeć, co w danym momencie będzie dla nas najbardziej dochodowe. Czy na rynku będzie dłuższa korekta (która sprzyja np. arbitrażowi i dźwigni) czy hossa, podczas której lepiej skupić się na hodlowaniu wyselekcjonowanych krypto z dokonywaniem drobnych roszad + graniem pod tzw. wydarzenia + skupieniu się na nowym sposobie zarobku tj. launchpadach, które to dają bardzo atrakcyjne zyski (a które kilkanaście miesięcy temu w zasadzie nie były istotnym elementem jeśli chodzi o zarobek). Także z racji, że jest to bardzo dynamiczna branża, na bieżąco będę omawiał najbardziej dochodowe kwestie.

Może być tak, że np. 4 lekcje pod rząd będziemy kładli mocny nacisk na grę pod wydarzenia, bo w danym czasie może być to finansowo najlepsze rozwiązanie, także na ten czas nie chcę przypisywać danego tematu do konkretnego numeru lekcji.

 

Najnowsza edycja kursu to m.in.:

^

nowe, nagrywane w 2024 i 2025 roku lekcje z wysokospecjalistyczną i ekskluzywną wiedzą

^

jak zlokalizować odpowiedni moment na sprzedaż wyselekcjonowanych kryptowalut, by sprzedać na górce

^

moje najcenniejsze strategie inwestycyjne

^

rejestracja na najważniejszych giełdach kryptowalutowych

^

obsługa giełd i wysokospecjalistycznych programów, które będziemy wykorzystywać w trakcie kursu

^

wykorzystywanie Google Trends i innych analitycznych platform w branży kryptowalut

^

psychologia inwestowania – co warto wiedzieć zanim zaczniemy inwestować

^

omówienie strategii dot. analizy technicznej oraz analizy fundamentalnej

^

wydobywanie kryptowalut – jak się za to zabrać

^

zaawansowany staking + zaawansowany lending

^

jak zrobić solidny research danej kryptowaluty, czyli na co zwracać uwagę zanim kupimy konkretną kryptowalutę

^

omówienie stron do monitorowania rynku + gdzie szukać cennych informacji jeśli chodzi o newsy z branży

^

inwestowanie automatyczne tzw. auto-inwestycje

^

krypto twitter (X), czyli kogo warto obecnie obserwować i dlaczego

^

jak zarabiać na launchpadach

^

jak przygotować się do nadchodzącej hossy, żeby możliwie najwięcej zarobić

^

ICO, IEO, IDO oraz jak zarabiać na NFT

^

omawianie najcenniejszych wskaźników danych on-chain z cryptoquant, glassnode, platformy Willego Woo i innych, których nazw nie chcę publicznie zdradzać

^

w które dokładnie kryptowaluty ja obecnie inwestuję i dlaczego oraz jaki jest punkt widzenia pozostałych kursantów w tej kwestii

^

światowej klasy wiedza zarobku na arbitrażu, jak i gdzie wyszukiwać świetne okazje i regularnie na tym zarabiać + obsługa zaawansowanych programów i narzędzi, z których będziemy korzystać

^

budowa portfolio kryptowalutowego (2 warianty)

^

których analityków z branży warto szczególnie śledzić i dlaczego

^

jak zabezpieczyć swoje kryptowaluty, jak je przekazać następnemu pokoleniu, czyli o dziedziczeniu kryptowalut

^

omówienie kryptowalutowych kart, które warto posiadać i które to mogą przynosić nam dodatkowy dochód pasywny

^

jak długoterminowo czerpać zyski przy użyciu dźwigni finansowej

^

które kryptowaluty, gdzie i kiedy kupić, żeby uzyskać możliwie wysoką stopę zwrotu

^

które kryptowaluty, gdzie i kiedy sprzedać, by zmaksymalizować swoje zyski

^

jak i gdzie najlepiej kupować/sprzedawać kryptowaluty oraz jak je bezpiecznie przechowywać

^

szeroko pojęte kwestie bezpieczeństwa w branży kryptowalut + jak wysyłać i odbierać kryptowaluty

^

jak w pełni legalnie nie płacić podatku dochodowego od zysków z kryptowalut

^

z których portfeli kryptowalutowych obecnie korzystać i dlaczego

^

instalacja i konfiguracja portfeli kryptowalutowych

^

omówienie zagrożeń w tej branży, czyli na co trzeba zwracać szczególną uwagę

^

jak w ciągu 72h zarobić 35%+ na rynku kryptowalut grając pod tzw. wydarzenia

^

jak być przygotowanym na ewentualny kryzys

^

dźwignia finansowa, jak ją obsługiwać na bybit, bitmex i binance, jak zarabiać na spadkach cen kryptowalut, jak ustawiać stop lossy itd.

^

kwestie podatków i ich rozliczenia, włącznie z omówieniem wypełnienia polskiego PITa.

^

jak zarabiać na lewarowanych tokenach

^

pozostałe cenne sposoby zarabiania pieniędzy w tej branży

^

nieograniczony kontakt mailowy ze mną przez 40 tygodni od momentu startu kursu + 2 godz. konsultacji tel. ze mną

^

wszystko to, o czym nie mogłem oficjalnie napisać Ci tutaj ani w mojej książce

Pamiętaj, że nieważne kiedy przystąpisz do kursu, zawsze otrzymasz najbardziej aktualne materiały, gdyż kurs jest aktualizowany na bieżąco!

Plus unikalne, najcenniejsze materiały, do których dostęp będą mieć wyłącznie kursanci. Dowiesz się o wielu pozostałych sposobach zarabiania pieniędzy na tym stale rozwijającym się, ekscytującym rynku kryptowalut.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs „TWÓJ 1 MILION” ma sprawić, że sięgniesz po wielkie pieniądze. Jest dla każdego, kto pragnie zarabiać więcej, chce nauczyć się zarabiać pieniądze, pozyskać dodatkowe, rozmnożyć obecne czy m.in. poznać najcenniejsze inwestycyjne strategie i zagadnienia.

Nagrałem wiele materiałów video I bardzo szczegółowo opisałem wszystkie aspekty. W środku znajdziesz dużo moich przykładów jak i na czym zarobiłem najwięcej pieniędzy oraz jak Ty również możesz zrobić dokładnie to samo. Jestem pewien, że wszystko zrozumiesz w 100% i bardzo szybko, także i Ty osiągniesz swoje wielkie finansowe cele.

Osobiście jak coś robię, dokładam wszelkich starań, by było to możliwie jak najlepsze. Taki też jest mój inwestycyjny kurs online. Zapewniam Cię, że jest niezwykle wartościowy – to jedyny taki kurs w Polsce. Jestem pewien, że osiągniesz wielkie korzyści majątkowe mając do niego dostęp.

Już dziś dołącz do naszej inwestycyjnej, prestiżowej społeczności kursantów

Nie odkładaj swoich marzeń na później. Już dziś daj sobie szansę, by spełnić je wszystkie, bo czy wierzysz w to czy nie, to naprawdę tylko 1 podjęta decyzja może całkowicie odmienić Twoje życie. Gwarantuję Ci, że inwestycja w mój kurs online będzie dosłownie Twoją najlepszą inwestycją w życiu.

Zostawię tu tylko cytat Pana, który dziś widnieje na banknocie 100$.

“Kiedy człowiek przełoży zawartość portfela do głowy, to nikt nie będzie mógł mu tego odebrać. Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski.” – Benjamin Franklin.

 

Opinie pierwszych kursantów

„Otwierający oczy kurs o rozmnażaniu pieniędzy. Jest to zdecydowanie najlepszy kurs z jakim miałem do tej pory styczność. Wszystko zgodnie z opisem, już 14 dni później zarobiłem tyle ile był wart. Lekcja o arbitrażu to jest mistrzostwo świata! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Książka Oskara przy tej wiedzy to faktycznie podstawy. Działam w branży i nie wierzyłem w słowa typu zarobek 30% w 72h. Kiedy odsłoniła mi się 3 lekcja dosłownie szczenę miałem na klawiaturze. W mniej niż 3 dni 33% pewnego zysku. Wcześniej w życiu bym nie uwierzył, że coś takiego jest możliwe, ale była 15 dniowa gwarancja albo zwrot pieniędzy i za to Oskarze Ci dziękuję! Tym mnie przekonałeś! Pozdrawiam bogatszy Kuba”

Jakub Wysmułek
Analityk danych

„Oskar Twoje rekomendacje co kupować i kiedy sprzedawać są wręcz genialne! Twój kurs o inwestowaniu powinien być co najmniej 2x droższy. Naprawdę nie sądziłem, że osiągnę aż tak świetne rezultaty. Jestem po prostu zachwycony i czerpię garściami z Twoich wszystkich aktualności.”

Kamil Wiktor
przedsiębiorca

„Po przeczytaniu ksiazki stwierdzilem ze dolacze. Uspokoila mnie ta 15 dniowa gwarancja zwrotu calej wplaty gdybym nie byl zadowolony. Jestem uczestnikiem edycji 2021/22 szczerze mowiac to 1 tego typu kurs w ktorym uczestnicze nie wiedizalem z poczatku czego sie spodziewac. Kopiuje ruchy Oskara szczerze mowiac jestem ekstra zadowolony po tych 3 miesiacach od startu mam rowno 135% zysk ale co najbardziej dla mnie wazne od momentu otrzymania maila z instrukcjami i lista kryptowalut nie bylo ani 1 dnia na minus od kupna. Portfolio o nazwie wzglednie bezpieczne caly czas rosnie oby tak dalej choc mogloby szybciej. Mialem wolne 25 000 zl teraz sie zrobilo 58 750 zl. Kurs zwrocil sie niemal od razu portfel ledger kupiony. Jest nieograniczony kontakt mailowy i 2godz telefon. Zaluje tylko ze troche spekalem i za drobnice wszedlem w wybrane przez autora niszowe kryptowaluty tzw portfolio agresywne bo wszystkie 17 z 17 kryptowalut sa na wysokim plusie wiekszosc 200%+ Ogolnie autor fajnie tlumaczy widac zangazowanie co tydzien pokazuje swoje zyski na ledger live i binance. Super wytlumaczona dzwignia na binance bitmex bybit staking obsluga gield konfiguracje portfeli jak robic research analiza wskaznikow glassnode do lekcji dogrywane newsy i aktualnosci co dla mnie bardzo wazne bo czekam na maile kiedy ewentualnie sprzedawac. Na minus tylko czas na odpowiedz na maila bo czesto trzeba czekac az 2 dni na odpowiedz!”

Marcin Tokarski
przedsiębiorca

FAQ

1. Jaką mam pewność, że kurs mi się zwróci i na nim zarobię?

Kurs jest bardzo zaawansowany i profesjonalny. Jeśli dołączysz do edycji kursu od samego początku, tj. od momentu wystartowania edycji, to jestem pewien, że zarobisz. Ile? To już zależy od Twojego zaangażowania, Twoich chęci i kapitału początkowego. Jeśli będzie zależeć Ci na czasie, to musisz liczyć się z pewnym stopniem ryzyka, które przyjdzie Ci zaakceptować. Na kursie poznasz wiele wariantów – także te, według mnie najbardziej bezpieczne.

2. Czym różni się kurs od książki?

Książka to tak naprawdę podstawy, fundamenty. Kurs to już bardzo zaawansowane tematy, detale, szczegóły, całe moje know-how i innych ekspertów na inwestowanie, zarabianie i rozmnażanie pieniędzy. Książka, a kurs to jak przesiadka z roweru do sportowego samochodu. Mógłbym porównać to do chęci pokonania trasy Zakopane – Sopot. Po prostu dotrzesz do celu zdecydowanie szybciej, bezpieczniej i bez zbędnych zawirowań po drodze.

3. Kiedy będzie kolejna edycja kursu?

Najnowsza edycja kursu wystartuje 1 lipca 2024 roku.

4. Czy na kurs online jest gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy?

Tak. Jeśli w ciągu 30 dni od wpłaty stwierdzisz, że chcesz zrezygnować, to otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. W odróżnieniu od innych kursów związanych z tematami inwestycyjnymi mój inwestycyjny kurs „TWÓJ 1 MILION” posiada tzw. pakiet ochronny klienta.

Każdy kursant na start otrzymuje aż 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w tym czasie klient stwierdziłby, że ta wiedza go nie satysfakcjonuje lub nie dostał tego, czego szukał, to otrzyma maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych cały zwrot pieniędzy.

5. Jak wygląda cały kurs online?

Otrzymasz hasło i login do unikalnej platformy i będziesz miał dostęp do wszystkich materiałów.

6. Jak długo będę miał dostęp do kursu?

Dostęp do kursu jest dożywotni dla każdego kursanta.

7. Czy mogę kupić poszczególne elementy kursu?

Niestety nie ma takiej możliwości. Kurs sprzedawany jest tylko w całości.

8. Czy mogę się złożyć z kilkoma osobami na kurs?

Teoretycznie tak, jednak dostęp do platformy ze wszystkimi treściami przypadnie tylko na 1 adres IP. Tylko 1 osoba będzie miała dostęp do najważniejszego wg. mnie aspektu, czyli do indywidualnych konsultacji ze mną.

9. Czy mogę liczyć na jakiś rabat cenowy?

Tak. 20% rabat cenowy przysługuje tylko czytelnikom mojej książki Sekrety 12 sposobów jak zarabiać na kryptowalutach. Jeśli zamówisz książkę, to w środku znajdziesz przypisany do Twojego e-maila 20% kod rabatowy. Innych rabatów/promocji/zniżek nie ma.

10. Czy fakt dopisania się do listy osób oczekujących jest zobowiązujący?

Absolutnie nie. Samo zapisanie się na listę osób oczekujących nie wiąże się z żadnymi opłatami. Ono zapewnia Ci priorytet pierwszeństwa dołączenia do kursu. Opcja dołączenia do listy oczekujących jest darmowa i jeśli po czasie stwierdzisz, że jednak nie chcesz dołączyć do kursu, to po prostu Twoja szansa przepadnie. W optymistycznej wersji, dopiero po 6 miesiącach będziesz miał możliwość dołączenia do pozostałych kursantów – inwestorów. Jeśli w dostępnym naborze, podczas możliwości dokonywania wpłat nie opłacisz zamówienia, to automatycznie Twój e-mail wskoczy na ostatnie dostępne miejsce na liście osób oczekujących. Nie ma zatem potrzeby, byś po np. kilku miesiącach raz jeszcze dopisywał się do listy osób oczekujących.

11. Dlaczego nabory są tylko 1 raz na pół roku oraz z ilościowym limitem osób?

Tworzymy zamożną i bardzo prestiżową społeczność inwestorów. Wiedza z kursu jest bardzo unikalna i celowo stosujemy ograniczoną liczbę osób, które mogą jednocześnie dołączyć do naszej społeczności. Limit osób nie zostanie zwiększony. Nabory będą otwierane tylko 2 razy w roku.

12. Czy można zapłacić na raty?

Tak, jest możliwość rozłożenia kosztu kursu na maksymalnie 2 raty. Każda rata będzie płatna z miesięcznym odstępem czasowym.

13. Czy będą mi potrzebne wolne pieniądze po dołączeniu do kursu?

Jest to kurs inwestycyjny, jednak nie potrzebujesz dużych pieniędzy, by czerpać z niego korzyści. Jeśli po opłaceniu kursu masz więcej niż 1 000 zł, to jak najbardziej jest to kurs dla Ciebie.

14. Ile czasu będę potrzebował tygodniowo, aby przyswoić tę wiedzę?

Oprócz czasu, który poświęcisz na obejrzenie wszystkich materiałów video będziesz potrzebował jedynie około 2 godzin w tygodniu, aby przyswoić całą wiedzę.

15. Czy jeśli dołączę do kolejnej już edycji to będę miał dostęp do aktualnej wiedzy?

Tak. Jeśli dołączysz do kolejnej edycji to od razu będziesz miał dostęp do wszystkich aktualności. Jeśli jednak zechcesz dołączyć do trwającej już edycji kursu poza kolejką, o czym piszę w pkt. 22. FAQ, to jedynie na samym początku będziesz kilka lekcji wstecz, aczkolwiek wtedy początkowe lekcje otrzymasz szybciej, np. w tempie 1 lekcja co 3 dni – po to właśnie, byś możliwie szybko był ze wszystkimi na bieżąco.

16. Czy jest możliwość kopiowania Twoich ruchów inwestycyjnych?

Tak. Mając dostęp do platformy z kursem będziesz miał wgląd we wszystkie moje inwestycyjne ruchy w czasie rzeczywistym. Możesz więc powielać 100% moich decyzji inwestycyjnych.

17. Czy kurs jest także dla osób początkujących?

Najpierw sugeruję Ci przeczytać moją książkę Sekrety 12 sposobów jak zarabiać na kryptowalutach. Co prawda w kursie jest kilka lekcji dla początkujących, np. jak i gdzie kupić kryptowaluty oraz jak je bezpiecznie przechowywać, lecz 90% to tematy zaawansowane. Jeśli przyswoisz wiedzę z książki to bez problemu poradzisz sobie z całym kursem.

18. W jakim czasie mogę wykorzystać indywidualne konsultacje telefoniczne?

Indywidualne, jednorazowe 2 godzinne konsultacje tel. ze mną możesz wykorzystać podczas aktywnego dostępu do panelu kursanta. Jest to czas 40 tygodni od momentu kupna kursu.

19. Jakie są metody płatności?

Te same, które dostępne są na stronie sprzedażowej książki. Jest bezpieczna bramka płatnicza Przelewy24 oraz tradycyjny przelew bankowy.

20. Co to za tajemniczy bonus?

Niespodzianka to niespodzianka! Oczywiście, jest to zupełnie inny bonus (o niebo atrakcyjniejszy!), niżeli ten w przypadku zamówienia opcji pakietu tj. książka + ebook + bonus na stronie www.TwojBitcoin.pl

Z pewnością każdy klient kursu będzie bardzo pozytywnie zaskoczony bonusem!

21. Co jeśli dołączyłem do listy osób oczekujących według mnie dość późno? Czy to zmniejsza moje szanse na udział w kursie?

Jeśli poważnie myślisz o kursie i natrafiłeś na osiągnięty już limit osób to wykonaj poniższe kroki:

1) Jak najszybciej zapisz się na listę osób oczekujących, gdyż pierwszym priorytetem w takiej sytuacji jest dokładna data dołączenia do osób zainteresowanych.

2) Kiedy będzie otwierany kolejny nabór, pierwsze 100 osób z listy zostaną poinformowane o możliwości zapłacenia za kurs. Będzie to 48-godzinne okienko czasowe. Oczywiście kilkanaście dni przed startem kolejnej edycji osoby te zostaną poinformowane o przyszłym terminie wpłat.

3) Jeśli z tych 100 pierwszych osób na liście, np. 70 osób dokona wpłat, a 30 osób nie, to automatycznie 30 kolejnych osób z listy osób oczekujących zostanie poinformowanych o możliwości dołączenia do kursu i opłacenia swojego dostępu (także w czasie 48 h). Być może już wtedy Ty otrzymasz możliwość dołączenia do kursu.

4) Zastosowanie ma tutaj prosta zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Standardowo nie informujemy, które miejsce na liście zajmuje osoba chcąca dołączyć do kursu. Robimy to dopiero wtedy, kiedy jest co najmniej 300 w kolejce (gdyż wtedy istotnie maleje prawdopodobieństwo, że w ogóle załapie się na kurs w ciągu kilku najbliższych edycji).

5) Zatem jeśli po dołączeniu do listy osób oczekujących nie otrzymałeś takowej informacji, że zajmujesz dalekie miejsce – to znaczy, że masz realne szanse i opcję dołączenia do kursu już w najbliższej edycji.

22. Jeśli osiągnięto limit 30 osób to czy mogę ominąć kolejkę i dołączyć do kursu już dziś?

Tak, jest taka opcja, ale wiąże się to z dodatkowymi opłatami. Standardowa cena 40-tygodniowego kursu z opcją ominięcia kolejki to 5997 zł. Natomiast jeśli jesteś czytelnikiem książki, to przysługuje Ci 20% rabat cenowy, zatem cena kursu dla czytelnika mojej książki z opcją ominięcia kolejki to 4797 zł. Jeśli nie chcesz czekać 6 miesięcy i chcesz mieć 100% pewność dołączenia do kursu w każdym czasie, w tym celu napisz na oskar@twojbitcoin.pl

Oczywiście także wtedy przysługuje Ci 30-dniowa gwarancja satysfakcji lub cały zwrot pieniędzy.

23. Czy kurs będzie dostępny od razu w całości, czy systematycznie będą pojawiały się kolejne materiały?

Moim celem jest sprawienie byś był bogatszy. Ten kurs jest niezwykle obszerny. Z doświadczenia wiem, że gdybym od razu dał Ci wszystkie materiały, to przejrzałbyś po kolei poszczególne części i nie wykorzystał tej wiedzy w 100%. Po prostu nie wiedziałbyś za co się zabrać, dlatego co kilka dni odsłonią Ci się kolejne lekcje, abyś miał czas w praktyce działać z dotychczas poznaną nową wiedzą.

Na początku będą to tematy fundamentalne, m.in. kwestie dotyczące kupna, sprzedaży, bezpiecznego przechowywania swoich kryptowalut, zagadnienia dotyczące rejestracji, poruszania się po wszystkich interesujących nas giełdach, ich konfiguracji oraz aspekty instalacji niezbędnych aplikacji i programów, które będziemy wykorzystywać podczas kursu. Z biegiem kolejnych lekcji będziemy poruszać coraz to bardziej zaawansowane, unikalne i przede wszystkim dochodowe tematy. Mam tutaj na myśli m. in. zaawansowane tematy związane z arbitrażem, dźwignią finansową, wykorzystywanie flash crashy, gra pod tzw. wydarzenia i wiele, wiele innych. Kiedy odsłonią Ci się już wszystkie materiały, to dopiero wtedy będziesz miał jednoczesny dostęp do nich wszystkich.

24. Czy otrzymam fakturę za zakup kursu?

Tak. Jeśli sobie życzysz to otrzymasz e-mailem fakturę w formacie PDF.

25. Czy jest wersja demo?

Nie, nie ma wersji demo.

26. Mam inne pytania. Gdzie je mogę zadać?

Pisz śmiało na oskar@twojbitcoin.pl